Anlaşmalı kargo firması:
Gönderimlerimiz standart olarak Aras Kargo ile yapılmaktadır. Teslimatlar hafta içi gerçekleştirilir, Cumartesi-Pazar gönderim ve dağıtım istisnai durumlar hariç yapılmamaktadır.

 

Kargo ücreti:
Kargo ücreti tüm ürünlerde ve Türkiye’nin her yerine Aras Kargo ile 22,99 TL. Bu ücret sipariş aşamasında ödemeniz gereken toplam tutara yansıtılır, teslim alırken herhangi bir ödeme yapmazsınız. 250 TL üzeri siparişlerde ise kargo ücretsizdir.

 

Teslimat süresi:
Siparişinizdeki tüm ürünler sipariş tarihini takip eden 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00-18:00 arasıdır. Resmi tatil ve haftasonları verdiğiniz siparişler takip eden iş gününde kargoya verilecektir.

Havale/EFT ile ödeme yapılması durumunda siparişinizi takip eden 2 iş günü içinde ödeme kabul edilmektedir. Bu sürenin sonunda ödeme yapılmadığı takdirde siparişiniz iptal edilmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilecektir. 

 

Teslimat Tarihi:

Siparişiniz, bulunduğunuz il ve ilçeye bağlı olmak üzere kargoya veriliş tarihinden itibaren 1 veya 2 iş günü sonra adresinize teslim edilir.

 

Sipariş takibi:
Sipariş takibi için gerekli kargo takip numarası, ürünlerin kargoya verilişinden sonra size e-posta ile bildirilecektir. Kargo takip numaranızın mailinize gelmemesi durumunda spam kutunuzu kontrol etmenizi rica ederiz.

 

Değişim ve İade:
İade süremiz 10 gündür. Ürünün orijinal paketleriyle muhafaza edilmiş ,tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla 10 gün içinde değişim ya da iade yapılabilmektedir.
İade edilecek ürünler, faturanın iki nüshası ile birlikte, arkasındaki form doldurularak Aras Kargo ile MİAMANTRA E TİCARET VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ adına karşı ödemeli olarak gönderilmelidir.


* Farklı kargo firmasından gelen iadelerin kargo bedeli göndericiye ait olacaktır.
* Kişiye özel olarak hazırlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

 

Ön Bilgilendirme Formu

1. Taraflar

İşbu "Ön Bilgilendirme Formu" ALICI'yı satın alacağı mal veya hizmetler hakkında bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır. Mesafeli satış sözleşmesinin ALICI tarafından kabul edilmesi, ALICI'nın "Ön Bilgilendirme Formu" içinde yer alan bilgileri okuyup, anladığı ve kabul ettiği anlamına gelmektedir.

ALICI bu sözleşmeyi imzalayarak söz konusu mal veya hizmetler için sözleşmede yer alan TOPLAM TUTAR (KDV DAHİL) bedelini ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

1.1 Satıcı Bilgileri

Ticari Ünvan: Miamantra E Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi
   
Web Sitesi Adresi: https://www.miamantra.com
E-Posta Adresi: [email protected]
Telefon Numarası: (850) 3462240
Faks Numarası: -
Mersis Numarası: 0621053499300001

1.2 Alıcı Bilgileri

Ticari Ünvan / Ad Soyad: Müşteri Adı
Teslimat Adresi: Müşteri Adresi
E-Posta Adresi: Müşteri Eposta Adresi
Telefon Numarası: Müşteri Telefonu
Faks Numarası: Müşteri Faksı

1.3 Sözleşme Konusu Mal veya Hizmet Özellikleri

 

 

Ürün Bilgileri Adet KDV Dahil Birim Tutar İndirim Tutarı Toplam Tutar
         
      Ara Toplam  
      Gönderim Ücreti  
      İndirim Tutarı  
      Toplam Tutar (KDV DAHİL)  
      Ödeme Şekli                                                 
      Gönderim Şekli  

Cayma Hakkı İletişim Bilgileri

İşbu sözleşme konusu olan malların iadesi için cayma hakkının süresinde kullanılması durumunda alıcı aşağıdaki adımları uygulamaladır, SATICI aşağıdaki adımlara ek olarak ALICI'nın CAYMA HAKKI formu doldurmasını isteyebilir.

1) SATICI'yı sözleşmenin 1.1 maddesinde yer alan telefon, eposta veya faks yoluyla cayma hakkını kullanacağı konusunda bilgilendirmeli

2) İlgili malı orjinal kutusu veya ambalajı ve faturası ile birlikte SATICI'nın gösterdiği nakliye firması ile göndermelidir. Cayma Hakkı nedeniyle ortaya çıkacak nakliye ücreti SATICI'ya aittir. CAYMA HAKKI kullanılan malların ücretleri ALICI'ya, alım sırasında kullandığı ÖDEME ŞEKLİ ile iade edilir.

2. Konu

İşbu mesafeli satış sözleşmesi SATICI ve ALICI arasında aşağıda özellikleri ve satış fiyatı belirtilen ürün ya da ürünlerin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkında Kanun ve 27 Kasım 2014 tarihli ve 29188 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan Mesafeli Satış Sözleşmelerine Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasını amaçlamaktadır.

3. Sözleşme Maddeleri

3.1 Cayma Hakkı

Tüketici, on dört gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.

3.1.1 Cayma Süresinin Hesaplanması

Cayma hakkı süresi, hizmet ifasına ilişkin sözleşmelerde sözleşmenin kurulduğu gün; mal teslimine ilişkin sözleşmelerde ise tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin malı teslim aldığı gün başlar. Ancak tüketici, sözleşmenin kurulmasından malın teslimine kadar olan süre içinde de cayma hakkını kullanabilir.

Tek sipariş konusu olan ve ayrı zamanlarda teslim edilen mallarda cayma süresi son malın tüketiciye veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişiye teslim edildiği gün başlar.

Belirli bir süre boyunca malın düzenli tesliminin yapıldığı sözleşmelerde, tüketicinin veya tüketici tarafından belirlenen üçüncü kişinin ilk malı teslim aldığı gün esas alınır.

3.1.2 Cayma Hakkının Geçerli Olmadığı Durumlar

Aşağıdaki durumlarda tüketici cayma hakkını kullanamaz:

a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin,

b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin,

c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin,

ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin,

d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin,

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin,

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin,

g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin,

ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin,

h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin,

siparişlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

3.2. Uyuşmazlık halinde SATICI'nın ticari adresindeki şehir Tüketici Mahkemeleri veya Tüketici Hakem Heyetleri yetkilidir.

SATICI

Miamantra E Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi

ALICI

Müşteri Adı

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR